Nábor nových členů 2018

Pro kluky i holky od 6 do 15 let

Chcete přihlásit Vaše dítě na karate? Přijďte v září s Vaším synem/dcerou na některý z našich náborových tréninků pro začátečníky a osobně se informujte u našich trenérů, ti Vám budou rádi k dispozici. Vaše dítě si bude moci po domluvě vyzkoušet trénink ihned. Pokud stále váháte, zda se k nám připojit, máme pro Vás první 2 tréninky zdarma a nezávazně na vyzkoušení. Pomoci při rozhodování by Vám mohla také naše foto a video galerie 🙂

Jste-li časově vytíženi, můžete nás kdykoliv kontaktovat telefonicky, případně e-mailem.

Na první tréninky si s sebou stačí vzít pouze tričko a tepláky, cvičíme bosí na speciálním povrchu - tatami.

Oddělené tréninky

Od září otevíráme novou samostatnou tréninkovou skupinu, určenou pro děti, které budou s karate teprve začínat. Po roce trénování v této skupině a odpovídající výkonnosti, postupují děti do skupiny pokročilých.

Omezená kapacita
Kvůli velkému zájmu a zachování vysoké kvality našich tréninků, budeme nové členy přijímat pouze v měsíci září, během náborových tréninků. Avšak neváhejte se u nás informovat o aktuální situaci.
Lesná a Tuřany

Kromě hlavní tělocvičny a naší základny na Lesné, máme otevřenou také menší tréninkovou skupinu v Tuřanech, pro děti z daného okolí, která se stále rozrůstá o nové členy a další nadané karatisty.

Nábor Lesná

Trenér:

Filip Popelka

mobil: +420 774 447 944

e-mail: filip.popelka(zavináč)gmail.com

Nábor Tuřany

Trenér:

Petr Kašpárek

mobil: +420 603 499 984

e-mail: kaspec(zavináč)centrum.cz