Články

Tesla bude hostit 3.kolo Národního poháru v Brně

Po roční odmlce se do Brna vrací Národní pohár v tradičním karate, který se stejně jako vloni uskuteční v naší domácí hale TJ TESLA. Na třech zápasištích se představí medailisté z Mistrovství Evropy i světa, mezi kterými budou figurovat i naši závodníci všech věkových kategorií. Celou soutěž tradičně odstartují seniorské kategorie v disciplínách kata a divácky atraktivních zápasech kumite.

 

Propozice pro závodníky Karate TJ TESLA BRNO:

Datum: 19.5.2018

Místo konání: Brno, Halasovo náměstí 7

Startovné: 300 Kč/osoba – za každého člena Karate TJ TESLA BRNO platí startovné oddíl

Společný sraz: v 9:00 ve velké hale

 

Každý účastník závodů musí mít platné potvrzení od doktora o zdravotní způsobilosti!

S sebou bude potřeba čisté a vyžehlené karate-gi, přezůvky do sportovní haly, klubové oblečení (kdo má), jídlo a pití na celý den.

Pro všechny startující v kumite jsou povinné chrániče zubů. Pro vybrané kategorie kumite – chránič hrudníku (dívky) a suspenzor (kluci).

 

Další informace:

http://www.karate.cz/udalost/3-kolo-narodniho-poharu-catk-brne/

 

Za Karate TJ TESLA BRNO byli nominováni:
Kata, žáci B (9.- 7. kyu)

Matěj KOTEK 8.kyu     Jan RŮŽIČKA 8.kyu

Kata, žákyně B (9.- 7. kyu)

Eliška BRÁZDILOVÁ 8.kyu

Kata, žáci C (9.- 7. kyu)

Michael BOHUŠ 7.kyu     Fabián HASTÍK 8.kyu     Petr RŮŽIČKA 8.kyu     Jan STAREČEK 7.kyu     František PLÁŠEK 7.kyu

Kata, žákyně C (9.- 7. kyu)

Elli TESAŘOVÁ 8.kyu     Nela RŮŽIČKOVÁ 7.kyu

Kata, žáci C (6.- 1.kyu)

Petr DÖME 4.kyu     Adam KOŠICKÝ 6.kyu     Štěpán ROTREKL 6.kyu     Richard MAILBEK 6.kyu

Kata, žákyně C (6.- 1.kyu)

Sofia HEHL 5.kyu

Kata, žáci D (9.- 7. kyu)

Marek BABIČEK 8.kyu     Michal KOTEK     Marek POLÁCH 8.kyu

Kata, žákyně D (9.- 7. kyu)

Lenka BRZOBOHATÁ 7.kyu      Anna HOLÍKOVÁ 7.kyu

Kata, žáci D (6.- 4. kyu)

Tibor CHODNÍČEK 6.kyu

Kata, žákyně D (6.- 4. kyu)

Sofie HUSÁROVÁ 6.kyu     Anetta SVÁNOVSKÁ 6.kyu

Kata, senioři (3.kyu – dan)

Filip POPELKA 1.dan     Vojtěch SLÍVA 2.dan     Radek VESELÝ 1.dan

Kata, kadeti (9.kyu – 7.kyu)

Jan OSSENDORF 8.kyu     Ondřej ŠŤASTNÝ 8.kyu     Jáchym VAŠÍČEK 8.kyu

Kata, kadeti (6.kyu – 4.kyu)

David FIALA 4.kyu     Jiří HYKL 6.kyu

Kata, kadetky (9.kyu – 7.kyu)

Zuzana ZDRAŽILOVÁ 8.kyu

Kata, mladší juniorky (6.kyu – 4.kyu

Kateřina JAROŠOVÁ 4.kyu

Fukugo, senioři, starší junioři

Vojtěch SLÍVA 2.dan

Kumite, Kogo kadeti

David FIALA 4.kyu     Jiří HYKL 6.kyu

Kumite, Kogo mladší juniorky

Kateřina JAROŠOVÁ 4.kyu

Kumite, Sanbon kogo žáci D

Tibor CHODNÍČEK 6.kyu

Kumite, Sanbon kogo žačky D

Sofie HUSÁROVÁ 6.kyu     Anetta SVÁNOVSKÁ 6.kyu     Anna HOLÍKOVÁ 7.kyu

Kumite, senioři

Vojtěch SLÍVA 2.dan

Kumite, Sanbon žáci C

Petr DÖME 4.kyu     Richard MAILBEK 6.kyu     Adam KOŠICKÝ 6.kyu     Štěpán ROTREKL 6.kyu     Jan STAREČEK 7.kyu     František PLÁŠEK 7.kyu

Kumite, Sanbon žáčky C

Sofia HEHL 5.kyu     Nela RŮŽIČKOVÁ 7.kyu