Karate pro děti od 8 do 15 let

Trénink karate pro děti v Brně na Lesné

Oddělené tréninky pro začátečníky

Všechny děti, které v Karate TJ TESLA BRNO začínají,  trénují v samostatné skupině, kde se postupně naučí základní úderykryty, kopy a postoje. Zároveň děti v průběhu prvních týdnů začnou vnímat japonské pojmy důležité pro trénink karate. Tréninky prokládáme zábavnými cvičeními, pohybovými hrami a základní gymnastikou.

Vliv karate na chování dítěte

Trénink karate vyžaduje disciplínu a výuku podle toho také vedeme. U dětí budujeme vzájemný respekt, ale zároveň sebedůvěru. Díky zpestření tréninků hrami nechybí dětem potřebná soutěživost a motivace pracovat na sobě, díky možnosti získání dalších barevných pásků.

Trénink karate pro děti v Brně na Lesné.
Trénink karate začátečníků v Brně v TJ Tesla

Karate na zkoušku a nezávazně

Víme, že rozhodování se pro určitý sport či aktivitu není vždy jednoduché a někdy ani po jednom tréninku není přesvědčení stoprocentní. Proto si u nás můžete 2 tréninky vyzkoušet zdarma a nezávazně, viz ceník tréninků. Rodiče mohou být samozřejmě tyto 2 tréninky přítomni a sami se přesvědčit, že právě tradiční karate je to pravé.

Všeobecná příprava

Kromě principů tradičního karate se zaměřujeme také na celkový rozvoj pohybových dovedností a koordinace těla, kondiční cvičení a obzvlášť důležitý strečink. Tréninky zpestřujeme různými soutěžemi, gymnastickými prvky, nácviky na postřeh a kompenzačními cviky.

Kondiční trénink Karate Tesla Brno ve SmarGym Tuřany