|

MČR Ostrava – 2015 WKF

Uplynulý víkend si mohla v kalendáři zakroužkovat červenou barvou hned desítka našich závodníků, konalo se totiž mistrovství České republiky pořádané WKF.

IMG_20151205_163508

V sobotu brzy ráno jsme se tedy vydali směr Ostrava. Při příjezdu jsme se přesvědčili o tom, že tento turnaj bude mít opravdu velkou účast závodníků ze všech koutů republiky a rozdělení do dvou dnů mělo své oprávnění. Postupem celého dne přicházeli na řadu, ať už v kata, nebo v kumite, všichni z naší výpravy. Výraznějšího výsledku ovšem dosáhl pouze Lukáš Molinek, který se umístil na 3. místě v kategorii kumite U21. Ostatní se většinou probojovali do 2. kola, nebo vypadli v repasáži. Po náročném dni se tedy v pozdních večerních hodinách vracíme domů a naši trenéři se už těší na nadcházející den, aby mohli jet znovu, tentokráte se zbývajícími dvěma členy našeho výběru, směr severovýchod.

IMG_20151205_134457

V neděli tedy opět vyrážíme, ale tentokráte bez větších očekávání. Pro oba naše svěřence se jednalo o teprve druhou, nebo dokonce první takto velkou akci a víc jak o konečné umístění šlo spíše o vyzkoušení a poznání, jak to na takových turnajích chodí. Kolem poledne odjíždíme z místa dění a jsme rádi, že jsme opět nabyli do budoucna nových zkušeností a poznatků.

Více fotografií v naší galerii zde.

 

Podobné příspěvky