VÝSLEDKY: 1.kolo Národního poháru ukázalo naši sílu, ale také nedostatky

Očekávané první závody v tomto roce se uskutečnily v sobotu 10.2.2018, a to v Bystřici pod Hostýnem. My jsme samozřejmě nemohli chybět a navzdory chřipkovému období a jarních prázdnin, jsme se v počtu 12 členů vydali reprezentovat Brno a Teslu na kvalitně obsazenou soutěž. Několik našich mladších závodníků dokonce dorazilo do místa dění přímo ze zahraničních hor, i to svědčí o velkém zápalu a chuti, a to nás velmi těší.

Celkově se v sobotu zaregistrovalo 254 účastníků z celkem 14 klubů a to, za již zmíněných podmínek, nebyla vůbec špatná čísla. Náš výběr TJ TESLA BRNO byl složen jak ze zkušenějších závodníků, tak několika nejšikovnějších nováčků, kterým chceme dát za odměnu šanci se předvést i na celorepublikové úrovni. Ukázalo se, že jsme jako trenéři udělali správnou volbu se všemi nominovanými a povedené výkony se následně promítly do konečných umístění.

Samozřejmě nikdo na začátku sezóny nebyl bezchybný a tak se nám ukázalo, na čem je potřeba ještě do budoucna zapracovat. Po celém dni však převládaly pozitiva a nás teď čeká regenerace, hojení drobných zranění a opětovné zapojení do tréninkového procesu.

 

Výsledky:

Filip Popelka 1. a 3. místo

Radek Vesely 2. a 3. místo

Vojta Slíva 3. místo

David Fiala 1. místo

Katka Jarošová 1. místo

Petr Döme 1. místo

Sofia Hehl 2. a 2. místo

Sofie Husárová 3. místo

Marek Polách (první závody) 3. místo

Nicolas Milkowski (první závody) 2. místo

Anetta Svánovská (první závody) povedený výkon

Zuzka Zdražilová (první závody) povedený výkon

 

Fotogalerie:

http://karateteslabrno.rajce.idnes.cz/1.kolo_Narodniho_poharu_2018_Bystrice_pod_Hostynem

Podrobné výsledky a fotogalerie:

http://www.karate.cz/vysledky-1-kolo-narodniho-poharu-catk-2018-bystrice-hostynem/

 

Podobné příspěvky