|

2. Národní pohár 2016 – Praha (VÝSLEDKY)

Máme za sebou další ze série Národních pohárů, který se konal v sobotu 23.4. a to v Praze. Kromě našich zkušených závodníků dostali možnost se předvést i naši nejmladší a nejšikovnější členové. Pro všechny tři to byla bezesporu povedená premiéra a za jejich výkony a přístup si od trenérů vysloužili velkou pochvalu. Jak Ríša Mailbek, tak Sophie Hehlová porazili své soupeře v několika kolech a nakonec skončili až těsně před finále. Nejstarší z této trojice nováčků David Fiala celkem nekompromisně a s velkou bojovností dokázal kromě jedné velmi těsné prohry zvítězit nad několika i zkušenějšími soupeři a po vyhraném semifinále nakonec získal skvělou bronzovou medaili!

Činili se ovšem také i naši nejstarší závodníci a zároveň trenéři. Zejména zkušený Vojta Slíva s Filipem Popelkou, kteří si v kumite zazápasili o zlatou medaili a nakonec překvapivě zvítězil ten mladší z dvojice na body, hlavně díky efektivnímu a přesném mawashi geri.

Povedených momentů a výkonů bylo samozřejmě za celý den mnohem více a pochvalu si zaslouží všichni!

Na závěr musím ještě napsat, že nám naši závodníci dělají převážně radost nejen svými výsledky, ale také svým chováním a přístupem, právě třeba na závodech. Je vidět, že i v tomto ohledu jdeme správným směrem, protože učení karate není jen o technice a výsledcích za závodech…

P1060826

Vojta Slíva – 1.místo KATA, 2.místo KUMITE, 2.místo FUKUGO

Filip Popelka – 2.místo KATA, 1.místo KUMITE

Honza Doubek – 4.místo KATA, 3.místo KUMITE

Radek Veselý – 4.místo KATA, 3.místo KUMITE

Hedvika Dušková – 5.místo KATA, 3.místo KUMITE

Katka Jarošová – 8.místo KUMITE

Viki Hejčová – 8.místo KUMITE

Terka Šustrová – 7.místo KATA

David Fiala – 3.místo KATA

Kryštof Keznikl – 9.místo KATA

Sophia Hehlová – 4.místo KATA

Ríša Mailbek – 4.místo KATA

 

Více fotografií v galerii zde.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *