Karate Tesla Brno získala 15 medailí. Národní pohár ČATK - Vodova.

Na začátek závodní sezóny 15 medailí z domácího Národního poháru v Brně

Nový rok jsem začali jak se sluší a patří

V sobotu 9.února 2019 bylo na programu 1.kolo Národního poháru v Brně, který jsme za spolupráce s ČATK  pořádali. Letos poprvé se všechny NP odehrají na čtyřech zápasištích, a tak jsme museli opustit naši domovskou halu na Tesle a závody zorganizovat ve větší sportovní hale na Vodové v Králově Poli.

I přes období jarních prázdnin a chřipkové epidemie se na turnaj zapsalo 230 závodníků všech věkových kategorií a konkurence byla tedy i tak slušná. První medaile jsme začali sbírat hned v dopolední části, kdy se na tatami představili kategorie seniorů a juniorů. Největší přísun „placek“ ale přišel odpoledne od našich žáků a kadetů. A to jak v kata, tak kumite.

Díky více zápasištím jednotlivé kategorie odsýpaly rychleji, než tomu bývalo dříve, a tím pádem závody tentokrát skončily v příjemných 16:30. Na konci soutěžního dne jsme byli s celkovým počtem 15 medailí, z 23 startujících závodníků, pro Teslu spokojení. Důležité pro nás ale je hlavně fakt, že úsilí z tréninků i s konkrétními prvky se přenesly i do závodní formy a je vidět, že to nese své ovoce.

Velké díky patří našim dobrovolníkům

Na závěr patří pochvala samozřejmě závodníkům za jejich parádní výkony, ale také chceme tímto ještě jednou poděkovat všem dobrovolníkům z našich řad, kteří nám neváhali pomoct už od ranních hodin nebo v průběhu celého dne. Bez vás by vše neproběhlo tak hladce. Vážíme si toho a jsme rádi, že máme takovou partu.

1.místo

Döme Petr – kumite

Hejčová Viktorie – kata

Hejčová Viktorie – kumite

Mailbek Richard – kata

Palán Antonín – kumite (jeho první závody)

Tesařová Elli – kata

2.místo

Čonka Milan – kata (jeho první závody)

Veselý Radek – kata

3.místo

Brzobohatá Lenka – kata

Fiala David – kata

Hehl Sofia – kumite

Husárová Sofie – kumite

Nosek Filip – kata (jeho první závody)

Slíva Vojtěch – fukugo

Slíva Vojtěch – kumite

 

Podobné příspěvky