Ohlédnutí za Vánočním tréninkem

Poslední trénink roku proběhl opět za hojné účasti, zdaleka ne však plné, obou našich tělocvičen, tedy Lesné i Tuřan.

Postupně se předvedli jak začátečníci, tak pokročilí základními technikami, které postupně přecházely ve složitější kombinace. Nechyběla ani ukázka kata (sestava) a kumite (zápas) v závodním pojetí i s rozhodčími. Následovalo promítání a rekapitulace nejdůležitějších událostí sezóny, převážně závodů, a připomenutí jednotlivých umístění. V návaznosti na to byli vyhlášeni nejúspěšnější závodníci, kteří byli obdarováni velkou sportovní taškou.

Jako zpestření si poté mohli dobrovolníci, jak z řad žáků, tak diváků, vyzkoušet připravené tameshiwari (přerážení) v podobě stavebních kvádrů a plastových desek. Tím se dotyční mohou přesvědčit o účinnosti své techniky a také psychické připravenosti.

Na závěr byl od „tesláckého“ Ježíška připraven pro všechny zúčastněné dárek v podobě zimních čepic s vyšitým nápisem a znakem.

Děkujeme všem, kteří se na nás přišli podívat a také těm, kdo podpořil vánoční atmosféru cukrovím, nebo chlebíčky. Poděkovat chceme také ještě jednou za Vaše dary, které jsme obdrželi. Moc si toho vážíme.

 

Fotogalerie Vánočního tréninku:

http://karateteslabrno.rajce.idnes.cz/Vanocni_trenink_2017/

 

 

Podobné příspěvky