Soustředění 2012

Jako již každým rokem náš oddíl absolvoval čtrnáctidenní letní soustředění v RS Nesměř. Jak je již zvykem, s naším milovaným Brnem jsme se rozloučili poslední červencovou sobotu a vydali jsme se směr Vysočina. I letos jsme většinu času věnovali tréninkům karate, nezapomněli jsme ani na celotáborovou hru, ve které se soutěžilo o nová oddílová trika a díky pěknému počasí, které nám letos opravdu přálo, jsme se častokrát mohli jít zchladit do tamější řeky.

Na konci prvního týdne k nám dorazil na vystoupení Silák Franta, který nám za pomoci několika odvážlivců z našich řad předvedl své umění. Na vlastní kůži jsme se přesvědčili, že za takovými výkony stojí léta dřiny.

Stejně jako do Londýna, i k nám dorazila ve druhém týdnu našeho pobytu olympijská pochodeň. Naše zraky byly upřeny na heroické výkony členů našeho oddílu, kteří vyměnili svá kimona za sportovní dresy. Stejně jako na té opravdové olympiádě i na naší nebyla nouze o nové rekordy, dramatické okamžiky i zranění (dokonce i v řadách trenérských).

Na konci soustředění se uskutečnily zkoušky na stupně technické vyspělosti, po kterých mezi dětmi převládla zvláště radost z úspěchu. Na posledním kole závodů Pohár Nesměř 2012, které se konalo za měsíčního svitu a záře pochodní, bylo vidět u všech dětí opět velké zlepšení.

Fotky z vystoupení Siláka Franty zde.

Fotky ze soustředění zde.

 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *