Začínáme trénovat od 13. května na Lesné

Všechny tréninkové skupiny na Lesné se opět otevřou od 13. května. Tréninky v Tuřanech zůstávají prozatím stále zrušené, obnovení plánujeme na 26. května. Důvodem je menší prostor v zrcadlovém sále, kde bychom za momentálního nařízení nemohli dodržovat 2m odstupy trénujících.

Hygienická opatření

Podle nařízení vlády nebudou k dispozici šatny ani sprchy. Tréninky tedy budou probíhat ve sportovním oblečení, ve kterém už trénující přijde.  S sebou si, prosím, berte co nejméně věcí navíc. Boty, mikiny nebo bundy budeme nechávat u vchodu do sálu.

Prosíme také rodiče, aby nevcházeli do sportovního areálu. Trenéři si své žáky převezmou před budovou a stejný postup bude i po skončení tréninku. Při tréninku rouška není povinná, naopak při pohybu ve vestibulu ano.

Tréninky uvnitř, případně venku

V případě většího počtu trénujících se trénink rozdělí na 2 skupiny. Jedna skupina bude cvičit v sále, druhá půjde do spodní haly, nebo uzavřeného venkovního prostoru TJ Tesla, podle počasí. Tak, abychom dodrželi rozestup osob min. 2 m, dle nařízení vlády.  Uvnitř i venku tedy budeme trénovat v libovolném sportovním oblečení.

Podobné příspěvky