2 medaile z Mistrovství světa v tradičním karate 2016!!

„Ve dnech 14.-15.10.2016 proběhlo Mistrovství světa v tradičním karate a Dětský světový  pohár  v polském  Krakowě. Účastnilo se ho více jak 1000 karatistů z 38 států světa. Závody probíhaly na 7 tatami, od eliminací, až po finálové boje.

Konkurence byla obrovská, ale i přesto se zástupci našeho oddílu v rámci reprezentace ČR rozhodně neztratili a všichni podali skvělé výkony. Finální  nominaci  na MS předcházela dlouhá příprava našich závodníků pod vedením hlavního trenéra Petra Skryje i ostatních trenérů a nepochybně i výborné výsledky na Mistrovství ČR, které zaručili start zástupců TJ Tesla Brno. Celkem 6 závodníků našeho klubu se zúčastnilo letošního MS v tradičním karate, potažmo Dětského světového poháru. Jako rozhodčí s mezinárodní licencí ( jeden z mála v rámci celé ČATK) reprezentoval náš oddíl Petr Skryja. Mistrovství světa byla velká zkušenost pro všechny a jistě i povzbuzení do budoucna“.

Výsledky z MS 2016:

3. Místo – Vojta Slíva – Kumite team
3. Místo – Honza Doubek – Kumite team
4. Místo – Petr Dome – Kata individual
5. Místo – Petr Kašpárek – Enbu
5. Místo – Filip Popelka – Enbu
6. – 8. Místo – David Fiala – Kata individual
9. Místo – Filip Popelka – Kata individual

 

Velké shrnutí celého turnaje i s obsáhlou fotogalerií si můžete projít na webových stránkách České asociace tradičního karate.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *