|

5 medailí z Mistrovství České republiky!

Letošním Mistrovstvím České republiky jsme vcelku důstojně zakončili opět povedenou sezónu v rámci republikových soutěží. Pro několik našich závodníků bylo totiž MČR tento rok zároveň i testem jejich formy před blížícím se Mistrovstvím světa v Polsku.

Do Zlína jsme se vypravili v počtu 11 závodníků a to v různém věkovém složení, od dětí až po seniory. Nakonec se nám podařilo v zaplněné hale vybojovat celkem 5 medailí. Hned v úvodní seniorské kategorií obsadil náš trenér a reprezentant Filip Popelka 2. místo v kata a následně se stal po napínavých zápasech mistrem České republiky v kumite! V téže kategorií skončil na 3. místě i náš Vojta Slíva.

Úspěch jsme zaznamenali i v dětských kategoriích, kde dobrou formu potvrdil David Fiala, který skončil až ve finále a stal se tak vicemistrem republiky v kata a také Petr Döme se po kvalitních výkonech umístil na konečném 3. místě, rovněž v kata. Za zmínku ještě určitě stojí nepopulární, ale hezké 4. místo Sofie Hehlové, které medaile utekla jen o vlásek.

 

Pochvala patří celé výpravě! Příště budeme ještě lepší!

 

Fotky z MČR naleznete ve fotogalerií.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *